שמיכת טטרה

מציג תוצאה אחת

שמיכת טטרה לתינוק שלכם

עבור מי שלא יודע, שמיכת טטרה התחילה בחיתולי טטרה, אלו בדים נעימים עשויים בד דק במיוחד ומעט מחוספס, בדומה לבדים איתם היו פעם מייצרים גבינות. לאורך הזמן גילו כי טטרה הוא בד טוב עבור תינוקות, נעים למגע ומרגיע. אנחנו חשבנו שיהיה נחמד לשלב בין השניים ולהביא את התחושה המרגיעה והנעימה הזו גם לשינה. שמיכת טטרה לתינוק שלכם יכולה לעזור לו להרגיש נעים ונוח ומטבע הדברים, להשפיע גם על השינה שלו.

שמיכת טטרה לתינוק שלכם צריכה להיות בצבעים רכים בכוונה. זאת משום שצבעים בולטים וצבעוניים מידי משפיעים על איכות השינה של התינוק שלכם. כלומר, שמיכת טטרה עם צבעים עזים עלולה להשפיע על איכות השינה של התינוק שלכם במידה משמעותית. שמיכת טטרה לתינוק שלכם בצבעים רכים תאפשר לתינוק להרגיש טוב יותר, רגוע יותר וגם לישון טוב יותר.

 

שמיכת טטרה יכולה לשמש בתור ‘שק עיטוף’

שמיכת טטרה לתינוק הרבה פעמים מאפשרת לנו כמו ‘לעטוף’ את התינוק ולהכניס אותו למאין שק שמעורר הרבה פעמים אצל התינוק תחושה של מוגנות. כך קל לו יותר להירדם. היתרון כמובן של שמיכת טטרה לתינוק הוא שמדובר על שמיכה דקה יחסית מה שמאפשר לנו לעטוף איתה את התינוק בצורה טובה יותר ונוחה, בניגוד לשמיכה רגילה.

 

שמיכת טטרה עתידה לבלות אתכם לאורך שנים

שמיכת טטרה גדולה או קטנה עלולה ללוות אתכם לאורך שנים. לכן היה לנו חשוב לייצר שמיכות טטרה מחומרים איכותיים שיאפשרו לכם להשתמש בשמיכה בצורה טובה לאורך שנים קדימה. שימו לב כי הרבה פעמים שמיכות טטרה משמשות בתור ‘חפץ מעבר’, כלומר, מדובר על פריט אותו נושאים הילדים משלב הינקות לילדות ומרגישים בעזרתו ביטחון שמאפשר להם להיכנס למצב של שינה. כך שהיה לנו חשוב לייצר שמיכת טטרה שתאפשר לילדים שלכם להשתמש בה לאורך זמן בלי שזו תיהרס.

 

שמיכת טטרה לא חייבת להיראות רע

אנחנו, כאן בהיפסטר, למעשה רצינו ליצור ליין של שמיכות טטרה שמשמשות בתור שמיכות לילדים ותינוקות שנראות טוב. חשבנו על כך שרבים מהפריטים המיועדים לילדים ותינוקות אלו פריטים שרבים מזלזלים באופן בו הם נראים מתוך איזו אמונה כזו כאילו הסטייל לא חשוב. אנחנו כאן כדי להגיד בריש גלי כי הסטייל מאוד חשוב. האופן בו הדברים נראים משפיע על האופן בו אנחנו מרגישים בחלל. לא סתם אמרו חזל: ‘דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם’. זאת משום שבאמת, האופן בו הדברים מונחים משפיע על הדרך בה נרגיש באותו המקום.

להביא תינוק חדש הביתה זו לא תמיד חוויה פשוטה. לנו היה חשוב לעטוף את התהליך בבדים איכותיים בעיצוב נכון שיאפשרו לכם להרגיש טוב יותר לאורך הדרך. זה אולי נראה כמו משהו חיצוני, כזה שלא נכון להתמקד בו ולהקדיש לו יותר מדי תשומת לב. אבל לנו בכל זאת היה חשוב לתת מקום לסטייל, לאופן בו הדברים אכן נראים בסופו של דבר.

 

אנחנו עושים הכל כדי שהדברים יגיעו אליכם בקלות ובמהירות

שמיכות טטרה יגיעו אליכם בקלות ובמהירות אם רק תרצו בכך. אנחנו עושים הכל כדי לספק לכם שירות איכותי, מהיר ונוח לכל רחבי הארץ. אתם מוזמנים לרכוש שמיכות טטרה דרך האתר ובכך לחסוך הרבה זמן יקר. אתם הורים טריים, קחו את הזמן לעצמכם, עשו משהו שמעורר בכם הנאה. אל תקדישו את הזמן היקר שלכם עבור רכישה של שמיכות טטרה במקום. בשביל זה אנחנו כאן.

אנחנו זמינים במספר הטלפון:  052-9767667

אתר – www.hipsterbabyhat.com

אינסטגרם – https://www.instagram.com/hipster.baby.collection/