שמיכה לתינוק

מציג תוצאה אחת

 

שמיכה לתינוק היא אולי האלמנט החשוב ביותר במיטה של הרך הנולד. אין הורה שלא נתקל באתגרים לא פשוטים בכל מה שנוגע להרדמה של הילד. כמובן שהשינה של הילד לא יכולה להיות טובה רק בגלל בחירה נכונה של שמיכה לתינוק, אבל היא יכולה להשתפר במידה רבה על ידי בחירה נכונה של שמיכה לתינוק.

אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולשמוע קצת על שמיכות לתינוק. על האתגרים ועל הדברים שצריך לשים לב אליהם כאשר בוחרים שמיכה עבור התינוק שלנו.

 

למה צריך לשים לב כאשר בוחרים שמיכה לתינוק

קודם כל, מדובר על מוצר שעתיד לשמש אתכם לאורך זמן: תינוק נקשר לשמיכה שלו, השמיכה שהוא אוהב ואיתה הוא עובר את גיל הינקות. פעמים רבות שמיכה לתינוק הופכת בשלב מאוחר יותר למה שנקרא בשפה המקצועית ‘חפץ מעבר’ החפץ שמאפשר לילד להפוך מתינוק לילד שכבר מתנהל באופן עצמאי יותר. כאשר בוחרים שמיכה לתינוק חשוב מאוד לבחור שמיכה עשויה מבד איכותי, תפורה בתפרים טובים וחזקים, כדי להבטיח כי הפריט יחזיק מעמד שנים קדימה.

הבד צריך להיות נעים: לילדים קטנים לא קל להירדם. הסיבות לכך יכולות להיות רבות. הרבה פעמים הדרך להתמודד עם הקושי של הילד הוא על ידי עטיפה שלו כמו במאין שק קטן שמכיל את הילד כמו סוג של חבילה קטנה. הרבה פעמים העיטוף הזה עוזר לילד להרגיש רגוע ובטוח מה שמאפשר לו להירדם. לכן היה לנו חשוב, בייצור של שמיכות תינוק, להקפיד על בחירה של בדים רכים, נעימים למגע.

תמיד טוב לבחור שמיכת חורף ושמיכת קיץ: אמנם לתינוקות קר יותר מאשר לאנשים מבוגרים אבל במזג האוויר של מדינת ישראל תמיד נכון לבחור שמיכת חורף ושמיכת קיץ. שימו לב לכך משום שהרבה פעמים הנטייה הטבעית היא לבחור שמיכה לתינוק על פי מזג האוויר שקיים באותו הרגע ולא לחשוב כמה צעדים קדימה.

 

אנחנו רצינו שהכל יהיה יפה ומושלם

זה שמדובר על שמיכה לתינוק זה ממש לא אומר שהשמיכה צריכה להיראות לא טוב. אנחנו רצינו שהכל יהיה מושלם ולכן בחרנו את ההדפסים היפים ביותר כדי ליצור לילדים שלכם את הסביבה האסתטית המושלמת להתפתחות שלהם. היה לנו חשוב לבחור בצבעים בהירים ונעימים כדי לאפשר לילדים שלכם לישון בשלווה. פעמים רבות כאשר שואלים אותנו מדוע אנחנו לא מייצרים שמיכות לתינוק בצבעים עזים חשוב לנו לאמר כי לפני הכל הילדים שלכם צריכים לישון בשלווה. כדי שזה יקרה חשוב לבחור בבדים בצבעים נעימים וסטרילים שלא יעשו לתינוקות שלכם כמו ‘בלאגן בעיניים’.

 

אצלנו תקבלו את השירות אונליין זמין ומהיר

העידן בו אנחנו חיים הוא עידן שבו אין לנו זמן. בייחוד לא להורים חדשים שצריכים לנהל חיים רגילים בנוסף על גידול ילדים. לכן, היה לנו חשוב ליצור עבורכם מערך משלוחים אונליין שיתן לכם את המענה המלא לו אתם זקוקים מעכשיו לעכשיו. אנחנו מזמינים אתכם פשוט לשבת ליד המחשב ולבחור את המוצרים העדיפים עליכם.

אנחנו יכולים להגיד בפה מלא כי אנחנו מקפידים על איכות גבוהה בכל המוצרים אותם אנחנו משווקים. כך שאין בחירות לא טובות, כל מה שאתם צריכים לחשוב עליו כעת הוא על הטעם האישי שלכם.

אנחנו נשמח לעזור לכם כאן בהיפסטר. אנחנו נהנים לספק בכל יום למאות משפחות ישראליות את הציוד הטוב ביותר עבור התינוקות שלהם. אנחנו מחכים לכם כאן עם טיפים, עצות וכמובן מענה לכל בעיה או שאלה שהייתם מעוניינים להבין טוב יותר. אנחנו כאן במספר: 052-9767667

אתר – www.hipsterbabyhat.com

אינסטגרם – https://www.instagram.com/hipster.baby.collection/