מוצצי ביבס

מבצע 6 + 1 מתנה

כל המוצצים באתר מידה 1

 

כאן, ב- היפסטר, תמצאו מגוון גדול של מוצצי ביבס שיתנו את המענה הטוב ביותר לתינוק שלכם. רבים מעידים על כך שגם עבור ילדים סרבנים במיוחד, מוצצי ביבס נתנו את המענה המושלם ואיפשרו להם לקחת מוצץ בלי כל בעיה. מוצצי ביבס הם מוצצים נוחים במיוחד לילדים, עשויים גומי, ובנויים מחומרים איכותיים הטובים לתינוקות שלכם. אצלנו תוכלו להזמין מוצצי ביבס עד הבית בלי שום בעיה ולקבל מענה מקצועי ואדיב בכל שעות היום. מוצץ BIBS מאושר מכון התקנים הישראלי והאירופאי. חברת BIBS קיימת משנת 1978.

 

למה הורים אוהבים מוצצים של ביבס

מוצצי ביבס הם מוצצים שהפיטמה שלהם עשויה גומי. הדבר טוב עבור התינוק שהמוצץ במקרה הזה ממש מדמה עבורו פיטמה.

מוצצי Bibs הם מוצצים איכותיים, נשמרים לאורך הזמן, מגנים על הילד שלכם, עשויים חומרים איכותיים ונותנים את המענה לו הילד זקוק כדי להירגע. המוצץ בנוי באופן כזה שמאפשר לילד לאחוז במוצץ בעזרת הפה בצורה נוחה, כך שהוא יוכל להחזיק את המוצץ וליהנות ממנו לאורך שעות ארוכות.

 

היום, אתם יכולים לקבל מוצץ Bibs אונליין

אנחנו נותנים לכם היום את האפשרות להזמין מוצץ Bibs דרך האינטרנט בכל שעה שתרצו. אם יש דבר אחד שיכול להפוך לתסכול עבור הורים רבים הוא מוצצים שהולכים לאיבוד. אצלנו תוכלו בכל שעה פשוט להזמין מוצצי Bibs  לפי הצורך ולקבל אותם עד הבית.

 

בחרנו עבורכם את הצבעים הכי יפים

אמנם רכישה של מוצצים היא כדי לעזור לילד לעבור את שלבי ההתפתחות הטבעיים שלו, אך אין שום סיבה שהמוצץ בו הילד אוחז לא יהיה גם נאה בעיניכם. בחרנו עבורכם את הצבעים הכי יפים כדי שתוכלו להרגיש לא רק שאתם רוכשים את המוצץ הטוב ביותר לילד שלכם אלא גם את המוצץ היפה ביותר עבור התינוק שלכם. קיימים באתר מעל 50 צבעים.

 

אנחנו כאן כדי לתת שירות

להיות הורים זו משימה לא קלה. אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל המעטפת שאתם צריכים כדי לאפשר לכם ולילדים שלכם ליהנות ממגוון מוצרים המגיעים אליכם עד פתח הבית.

אנחנו זמינים לכל שאלה בטלפון: 052-9767667

אתר – www.hipsterbabyhat.com

אינסטגרם – https://www.instagram.com/hipster.baby.collection/